ଭାରତ ପାଇଁ ବିଗ୍ ବ୍ଲୋ, ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ପୂରା ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି

ଭାରତ ପାଇଁ ବିଗ୍ ବ୍ଲୋ, ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ପୂରା ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି

ଭାରତ ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ – ମହମ୍ମଦ ଶାମି ସମଗ୍ର ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରୁ ବାଦ୍ ପଡିଛନ୍ତି: ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଭଙ୍ଗା ସହିତ ସମଗ୍ର ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରୁ ବାଦ ପଡିଥିବାରୁ ଭାରତ ଆଉ ଏକ blow ଟକା ଦେଇଛି। ମହମ୍ମଦ ଶାମି ତାଙ୍କ ହାତରେ ଏକ ଖରାପ ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ଭାରତର ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଚାଲିଯିବାକୁ ପଡିଲା। ସ୍କାନ ରିପୋର୍ଟଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି। ସିରିଜର ଉଦଘାଟନୀ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ 8 ୱିକେଟ୍ ପରାସ୍ତ କରିବା ପରେ ଏହା ଘଟିଛି।
ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସରେ ଶାମି କିପରି ଆହତ ହୋଇଥିଲେ?
ପ୍ୟାଟ କମିନ୍ସ ବାଉନ୍ସର୍ ତାଙ୍କୁ ବୋଲିଂ ବାହୁରେ ବାଜିବାରୁ ବୋଲର ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଆଘାତ ପାଇ ଭାରତର ଇନିଂସକୁ 36 ରେ ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ଶାମି ଏକ ଖରାପ blow ଟକା ଦେଇଥିଲେ।

ଶାମିଙ୍କ ଆଘାତ ବିଷୟରେ ଭାରତ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପେସର ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସ୍କାନ ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଛି।

ପୋଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ସମ୍ମିଳନୀରେ କୋହଲି ଶାମିଙ୍କ ଆଘାତ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ଅଦ୍ୟତନ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି, “ଶାମିଙ୍କ ବିଷୟରେ କ news ଣସି ଖବର ନାହିଁ, ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍କାନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଥିଲେ, ତାଙ୍କ ବାହୁ ମଧ୍ୟ ଉଠାଇ ପାରିନଥିଲେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କ’ଣ ଘଟେ ଆମେ ବୋଧହୁଏ ଜାଣିବୁ। ”

ଆଘାତ ସହ ଭାରତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ବୋଲିଂ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରିବ। ଉମେଶ ଯାଦବଙ୍କ ଭୂମିକା ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ଯେତେବେଳେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ଏବଂ ନବଦୀପ ସାଇନିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଦାର୍ପଣ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ଏହି ଯାତ୍ରା ପୂର୍ବରୁ ହରାଇ ଥିବାରୁ ଶାମିଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ଭାରତରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଗ୍ ବିନା ଭାରତ ଛାଡିବ | ଏହି ସିନିୟର ବୋଲରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟରେ ଭାରତୀୟଙ୍କ ପାଇଁ ସିରିଜରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ |

administrator

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *